Daha Sportif Ruhlara: Sırt Çantası Trendi

(Kaynak: sanranse.com)

Sırt çantalarından vazgeçmek mümkün değil. Günlük yaşamın sportif ve casual tarzlarının başlıca aksesuarlarından olan erkek sırt çantası modelleri ile kadın sırt çantası modellerine Marka Park’ta göz atın!

Cüzdan, telefon, makyaj çantası, bazen laptop, kitap… Bazılarımız pek çok şey almadan kapı dışarı çıkamadıkları günler yaşayabiliyor. Gündelik yaşamın içinde bu kadar eşyayı taşırken şıklıktan ödün vermek istemeyenlerimizin imdadına ise sırt çantaları koşuyor. Hem sırt çantasında kadın hem de erkek modellerine bir göz atıp tarzınıza uygun olanları seçmeye Marka Park ile başlayın.

Fazla Detay Olmasın

(Kaynak: sadekadinlar.com)

 

Eğer sadece makyaj çantası, cüzdan gibi çok minimal eşyalarınızı tanınızda taşıyacaksanız ve çok fazla göz ya da cep bulunmasına ihtiyacınız yoksa sade bir çanta modeli tam da size hitap ediyor olabilir. Silver Polo kadın sırt çantası modellerinde fermuardan başka bir detayın yer almadığı modellerde aradığınız sadeliği şıklıkla birlikte bulabilirsiniz.

Her Şey Yerinde Dursun

(Kaynak: hizlifabrika.com)

Çantanızda küçük küçük pek çok parça taşıyacaksınız o halde birkaç iç cep ya da bağımsız bölmenin yer aldığı sırt çantası modelleri sizi oldukça rahatlatabilir. İki yanlarda fermuarlı bölmeler ya da ön tarafta yer alan kapaklı ve geniş bir cep bulunan tasarımlar hem her zaman modaya uygun aksesuarlarınızdan olabilir hem de ihtiyacınızı karşılamak için en pratik tercihlerden biri olabilir.

 Klasiklerden Vazgeçeyenler

(Kaynak: toddsnyder.com)

İkonik desenler tam olarak sizin istediğiniz model çantalar olabilir. Hem belli bir kalitenin temsilcisi hem de maksimum uyumu yaklayabilen ikonik desenlerdeki sırt çantalarını daha klasik çizgilere sahip bir kombinin tamamlayıcısı olarak da kullanmanız mümkün olabilir. İkonik desenlerin asla modası geçmeyen havası sayesinde her mevsimde çantanızı kullanmaya da devam edebilirsiniz.

Çok Erkeksi Olsun

(Kaynak: alisveris.gen.tr)

Birçok sırt çantası, özellikle de tümüyle sportif çizgilere sahip olanlar aslında unisex olarak da kullanılabiliyor. Ancak Marka Park’ta bulabileceğiniz CCS marka sırt çantalarının çok maskülen bir tasarımı olduğunu söyleyebiliriz. Unisex çizgilere yaklaşmayan, her zaman çok iddialı olan beylerin bu sırt çantalarından birini seçmemeleri mümkün değil.

 İşlevsel Olsun

(Kaynak: backpackies.com)

 

Söz konusu erkekler olunca bazen tasarım kadar işlevsellik de önem kazanabiliyor. Özellikle teknoloji alanında çalışan ya da mobil cihazlarını sürekli yanında taşımak zorunda olan erkeklerin sırt çantası seçimi araba seçimi kadar önemli olabiliyor. 🙂 Siz de aynı düşüncedeyseniz My Valice’in akıllı tasarıma sahip sırt çantalarına mutlaka göz atmalısınız.

 İç Hacim Meselesi

(Kaynak: medium.com)

Sırt çantası modellerinin bazılarında tamamen toparlayıcı bir işlevsellik görebilmek mümkün. Geniş iç hacime, çok sayıda bölme ve cebe sahip olan sırt çantalarına bir ofisi sığdırabilmek bile mümkün olabiliyor. Bu da özellikle sıkça seyahat eden erkeklerin yaşamını oldukça kolaylaştırıyor; bir bakıma valiz görevi de görebilecek bir sırt çantası sizin için de vazgeçilmezse hemen Marka Park’ta yer alan modellere göz atmalısınız

Marka Park'ın Senin İçin Seçtikleri