Cannes 2019 Film Festivalinde Ünlülerin Şıklığı

(Kaynak:artfulliving.com.tr)

2019’da ünlülerin kıyafetlerinin de içerik kadar yer tuttuğu Cannes Film Festivali’nde kimler neler giymiş hemen öğrenin!

Bu yıl 72.si düzenlenen Cannes Film Festivali’nde ünlülerin şıklığı da en çok yer kaplayan gündem konuları arasında yer aldı. Hepsi birbirinden farklı tasarımcıların imzasını taşıyan kıyafetleri ile güzellik ve zarafet şöleni sunan ünlüler kırmızı halıdan adımlarken göz kamaştırdı. Onların kıyafetlerine ve bu özel tasarımların detaylarına beraber göz atalım.

Meryem Uzerli

(Kaynak: samdan.com.tr)

Meryem Uzerli’nin rengi kırmızı oldu. Bele kadar transparan olan kıyafetinin ten rengi tülünün üzerinde kırmızı işlemeler yer aldı. Topuz yapılmış saçları ile elbisesinin detaylarını kapamayan Uzerli’nin giydiği kıyafetin etek kısmını ise kat kat tüller oluşturdu. Kırmızı renkteki tülden yapılma eteğin sol tarafta da derin bir yırtmacı bulunuyordu. Meryem Uzerli’nin göz alıcı bu kıyafeti Maison Esthere Maryline imzası taşıyordu. 

Allesandra Ambrosio

(Kaynak: sozcu.com.tr)

Hem çok cesur hem de çok zarif bir tercihle karşımıza çıkan Allesandra Ambrosio, tamamı tülden, üzeri taş işlemeli bir kıyafetle kırmızı halıda yürüdü. Yarım kol elbisesinin derin yırtmacı ve eteğindeki kuyruğun oluşturduğu cazibe ve zarafet gerçekten şık bir görünüm oluşturdu.

Eva Longorio

(Kaynak:trendus.com)

Bu yıl Cannes Film Festivali ünlülerin kıyafetleri ile etekteki derin yırtmaç detayında birbiri ile yarışmış gibiydi. Longario’nun taşlarla hareketlendirilmiş olan saten elbisesi de bunlar arasında bulunuyor. Pudra rengi satenin zarif görünümüne derin göğüs dekoltesi de eşlik etti.

Julianne Moore

(Kaynak: vogue.com.tr)

Kızıl kadın çekiciliğini sempati dolu yüzü ile kanıtlayan Julian Moore’un kıyafeti ise sadelikten yanaydı. Düşük kol elbisenin göğüs detayı tül ile hareketlendirilirken etek kısmında ipek satenin şık ve dökümlü duruşuna ek olacak bir detay tercih edilmemiş. Ancak elbise için seçilen yeşil ton Moore’un ten rengi ile kontrast bir uyum sağladığı için oldukça şık görünüyordu.

Chloe Sevingy

(Kaynak: wmagazine.com)

Klasik renklerden ve kendi tarzından asla ödün vermeyen bir ünlü ararsak Cannes Film Festivali’nde gözlerimiz Sevingy’nin üzerinde olmalı. Göğüs kısmındaki saten detay dışında siyahtan hiç vazgeçmemiş olan Sevingy’nin eldiven takmış olması da nostaljik bir aksesuar olmuş. Ve elbette, yine derin bir yırtmaç ile elbisenin hareketlenmesi de sağlanmış.

Romee Strijd

(Kaynak: trendus.com)

Saçlarının doğallığı ile sanki gündelik yaşamdaki kadar rahat bir tarz benimsemiş gibi dursa da tamamı dantelden olan ve çok cesur dekolteler veren kıyafeti öyle görünmüyordu. Uzun kollu elbisesinin parçalı etek detayı da oldukça zarif bir hava katmıştı.

Cannes Film Festivali ünlülerin kıyafetleri ile moda dünyasının bu seneki sunumunu da yapmış oldu. Siz de ünlüler kadar zarif ve şık tercihler yapmak için modayı takipte kalmaya devam edin ve Marka Park online mağazamızdaki birbirinden şık ürünleri şimdi keşfedin!

Marka Park'ın Senin İçin Seçtikleri