Her Tatilciye Uygun 2019 Trend Tatil Noktaları

(Kaynak:trendhayat.com)

Aklınız fikriniz yaklaşan tatilde ise nereye gideceğiniz konusunda size biraz yardımcı olalım. 2019’da gidilecek en güzel destinasyonları hemen öğrenin!

Marka Park gezmeyi seven ruhların da dilinden anlıyor. Bütün sene boyunca hem özel hayatın hem de iş hayatının yüklediği gerilimi boşaltmak için dört gözle beklediğiniz tatil için en ideal yere gitmek, en iyi şekilde vakit geçirmek istediğinize eminiz. Bu yüzden de tatili heyecanla bekleyen herkese uygun bir liste hazırladık.

Suya Sabuna Dokunmadan Tatil

(Kaynak: instagram.com)

 

İster Ege’yi tercih edin, ister Akdeniz’i… Kaliteli hizmette birbiri ile yarışan birçok otelde suya sabuna dokunmadan bir tatil yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra kendinizi evinizde hissettirecek ama evdeki gibi yorulmayacağınız mütevazı pansiyonlar ya da butik otelleri de tercih edebilirsiniz. En popüler destinasyonların ise Marmaris, Bodrum, Kemer, Alanya, Çeşme olduğunu da hemen söyleyelim. Havuzdu, denizdi derken valizinizde bol bol bikini ve mayo olması gerektiğini de hatırlatalım.

(Kaynak: instagram.com)

Doğadan Ayrı Kalmayanlar

(Kaynak:pinterest.com)

 

Marka Park olarak bizim tercihimiz Karadeniz. Artvin’in yeşili, Trabzon’un gölleri ve Doğu Karadeniz’in tüm yaylaları yeşilden ayrı kalamayan tatilcileri kucak açmış bekliyor. Aslında bütün bir sene şehirden kaçmanın planını yapmışsanız hemen söyleyelim; bir Karadeniz turu bile düşünebilirsiniz. Samsun’dan başlayıp Artvin’e kadar çizeceğiniz rotaya sürpriz bir final ekleyip Gürcistan’a kadar gidebilirsiniz. Epey büyük bir valiz hazırlamanız gerek ama; yoksa yaylaların ayaz gecelerinde çok üşürsünüz. 🙂

(Kaynak:pinterest.com)

Denizin Kıyısında Olmak İsteyenler

(Kaynak: kucukoteller.com)

Adaları düşünür müydünüz? Tüm Prens Adaları’nı tercih edebilirsiniz. Ama bizim tavsiyemizde yurt dışı da var; Yunanistan’a bir kaçamak yapmak için Yunan Adaları yeterli bir sebep. Her tarafı sularla kaplı kara parçalarından birinde ayağınızın suya değmeden geçtiği tek gün olmayacak. Bu da denizi çok seven ve solungaçları çıkarcasına yüzmekten hoşlanan tatilciler için oldukça güzel bir plan olabilir. Bozcaada, Kuşadası, Mikanos, Avşa, Marmara… Oldukça fazla seçeneğiniz var. 🙂

 
(Kaynak: 500px.com)

Çadırını Alıp Gidenler

(Kaynak: instagram.com)

 Başının üzerinde gökyüzü bile olsa uyuyabilen, doğanın kucağına kendini bırakmaktan hiç vazgeçmeyen kim varsa arabasına çadırını da atıp gitme planları yapıyordur. Gerçekten de güzel bir rota ile her gün ayrı bir yerde uyuyabileceğiniz bir yapabilirsiniz. Son zamanlarda kamp kurmak isteyenlerin gözdesi olan mekanlardan olan Yazılı Kanyon, Köprülü Kanyon, Kelebekler Vadisi, Olimpos gibi noktalar için tek bir rota çizmeniz yeterli. Bir de kamp hali tabii, yanınıza fazladan kıyafet almanızda fayda var.

Birçok farklı ruha hitap eden birçok destinasyonu barındıran cennet gibi bir ülkede yaşıyoruz. Ama değişmeyen tek şey var; tatile çıkıyorsanız eşyalarınızı düzenli tutacak, hacimce geniş olup kendi ağırlığı fazla olmayacak, dağa taşa bile dayanacak bir valize ihtiyacınız olacağı gerçeği. Biz sizin için onu da düşündük ve ister 5 yıldızlı otelde isterseniz de doğanın kucağında tatil planlayın; ihtiyacınıza uygun olan birçok kaliteli markayı Marka Park’ta topladık. Haydi bakalım, valizini seçini toplayın ve yola çıkın!

(Kaynak: instagram.com)

İyi tatiller… 🙂

Marka Park'ın Senin İçin Seçtikleri