2019 Mayo ve Bikini Trendleri ile Plaj Modasını Yakalayın!

(Kaynak: newjewlrylove.net)

Hala tatil alışverişi yapmadınız mı? Güzel. O zaman mayo ve bikinide 2019 trendlerinin ne olduğunu hemen şimdi öğrenmenin tam zamanı!

2019 yazının plajları cıvıl cıvıl! Bikini ve mayoda modanın çizgisi yaz aylarının enerjisini sonuna kadar hissettiriyor. Trendlerin takipçisi, şıklıktan ödün vermeyen kadınların vazgeçilmez tercihi olan son trendler bütün yaz boyunca hem hareketli hem de göz alıcı modelleri bol bol görmemizi sağlıyor. Sizin de tercihiniz her zaman son moda giyimden yana ise kadın bikini ve mayoda trendlerin ne olduğunu Marka Park olarak anlattık bile.

(Kaynak: pinterest.com)

Plajlarda Dans: Fırfırlar

(Kaynak: kollette.com)

Her adımınızda mayo ya da bikinilerinizin de dinamik bir görünüme sahip olması için bu yaz 2019 trendlerinin başında fırfır detaylar geliyor. Bir bakıma eskileri de biraz anımsatan bu detaylar küçücük parçalardan olan bikinilerde bile fark ediliyor bir ayrıntı oluştururken mayoların özellikle omuz detaylarında çok şık ve havalı bir görünüm sağlıyor. Bu yaz bir tane de fırfırlı bikini ya da mayo modeli seçmeyi mutlaka düşünmelisiniz.

(Kaynak: pinterest.com)

Plajlarda Cazibe: Hayvan Desenleri

(Kaynak: worthtryit.com)

Marka Park olarak diyebiliriz ki hayvan desenleri artık modanın vazgeçilmezi oldu. Aslında leopar desenlerinin ya da daha çok çanta ve ayakkabılarda öne çıkan yılan derisi desenlerinin de cazibesini kimse yadsıyamaz herhalde. İşte bu desenler 2019 yaz modasında mayo ve bikini modellerinin de bir parçası olmuş durumda. İç çamaşırı modellerinden de alışık olduğumuz bu desenlerle plajda cazibeni ve çekiciliğini cesurca göstermek istiyorsanız ne almanız gerektiğini biliyorsunuz.

(Kaynak: pinterest.com)

Plajlarda Simetri: Halka Detaylar

(Kaynak: victoriasecret.com)

Şık ve simetrik bir detay olan halkalar bu yaz da mayo ve bikini modellerinde kendini gösteriyor. Özellikle göğüs çatalında ya da leğen kemiklerinin üzerine gelecek şekilde bikini altında görmeye alıştığımız halkalar mayoların da kemer aksesuarı ile birlikte bir detayı haline geliyor. Marka Park olarak bu yazın en havalı geometrisini oluşturan halkalar için yorumumuz ise belli; hem çok feminen hem de her zaman modern olan bu detayla süslenmiş bir bikini mutlaka valizinizde olsun.

(Kaynak: pinterest.com)

Plajlarda İkonlar: Tanıdık Desenler

(Kaynak: telegraphy.co.uk)

Bazı desenleri unutmamız mümkün olmuyor. Bilinen ve büyük markaların bir anda moda dünyasına gökten düşercesine girip de ses getiren, bununla da kalmayıp marka ile özdeşleşen ve hiç unutulmayan bazı desenler var. Bu desenleri de sık sık plajlarda göreceğimiz bir yıl olacak 2019 yazı. Siz de markaların ikonları haline gelmiş olan bu desenleri tercih edebilir, 2000’lerin ilk yıllarına göz kırpabilirsiniz. Her zaman şık olan, asla modası geçmeyen bu ikonik desenleri gelecek yıllarda da kullanarak klasiklerden vazgeçmediğinizi gösterebilirsiniz.

(Kaynak: boomerinas.com)

Bu yaz plajlarda Marka Park ile modaya uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Twinset marka bikini ve mayolardan dilediğinizi tercih ederek hemen sipariş verebilirsiniz.

(Kaynak: instagram.com)

Marka Park'ın Senin İçin Seçtikleri