Yazın En Rahat Tercihi: John May Terlikleri

(Kaynak: markapark.com)

John May terlikleri yazın rahat etmek isteyen ayaklar için birbirinden güzel modellerle sizleri bekliyor!

John May terliklerin kaliteli malzemesi ve rahat kalıpları birbirinden farklı zevklere hitap edebilecek tasarım çeşitliliği 2019’da da yaz mevsiminin vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Dolabınızda hala John May’e yer açmadıysanız bu yaz ne modadan ne de rahatlıktan geri kalmayın!

(Kaynak: markapark.com)

Rahat, Estetik ve Kaliteli

(Kaynak: markapark.com)

2006 yılında moda dünyasına adım atmış ve zevk sahip moda takipçilerine hitap edebilmeyi başarmış olan Marka Park, kendi markası olan John May ile sizin de dolabınızda yer almaya hazır! Yaz aylarında ayaklarının terlemesinden, artan sıcaklarla birlikte birtakım sağlık sorunları yaşamaktan şikayet eden tüm modaseverlerin ilk tercihi terlikler oluyor. Modanın hiç durmadan artan ve çeşitlenen trendleri sayesinde de terlikler artık iş hayatında bile bir kıyafetin altına tercih edilebiliyor.

(Kaynak: markapark.com)

John May terlikleri yazın ayaklarının hem rahat olmasını sağlıyor hem de şık modelleri ile dilediğiniz her tarzdaki kombinin altına terlik giyebilmeniz için bir seçenek sunuyor. Bu sayede de sizi yaz boyunca ayaklarınızı her tarafı kapalı olan ayakkabılar içine hapsetmek zorunda bırakmıyor.

(Kaynak: markapark.com)

Birbirinden Farklı Zevke ve İhtiyaca Özel

(Kaynak: markapark.com)

John May terlikleri isterseniz gündelik, şık bir kombin altına isterseniz de salaş ve sportif tarzınızın altına giymek için kullanabilirsiniz. Parmak arası modellerinin yanı sıra önü kapalı olan modellerinin de bulunduğu geniş ürün yelpazesi giyim tarzınıza uygun bir modeli seçebilmenize olanak tanıyor.

(Kaynak: markapark.com)

Kauçuk tabanlı modellerinin özellikle göz doldurduğu John May terlikleri sayesinde sokaktan plaja kadar her yerde adımlarınızı daha rahat atacaksınız. Uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilecek olduğunuz terliklerin renk seçenekleri tüm kıyafetleriniz gibi plaj kıyafetlerinizle de uyum yakalamanızı sağlıyor.

(Kaynak: markapark.com)

Denim kotlarına altına seçebilecek olduğunuz bantlı modellerde topuklu ya da düz taban seçenekleri de bulabilirsiniz. Elbiseleriniz için önü açık rugan ya da önü kapalı süet modelleri tercih ederek şıklığınızı baştan ayağa tamamlayabilirsiniz. Koyudan açığa, neredeyse tüm renkleri şık tasarımlarla işlemiş olan John May terlikleri desen seçenekleriyle de zevkinize hitap ediyor. Rugan modellerden sim detaylı modellere, işlemelerle hareketlendirilmiş tasarımlardan yapay çiçeklerle hareketlendirilmiş tasarımlara kadar pek çok seçenek John May terlikleri ile dolabınızın vazgeçilmez köşesi için aday oluyor!

Siz de John May terlikleri tercih ederek ayaklarda da konfor ve rahatlığı yaz boyunca yaşayabilirsiniz!

John May Terlikleri

Marka Park'ın Senin İçin Seçtikleri