Floral Desen Modası Her Yerde!

(Kaynak: blog.lovinty.com)

Hiçbir zaman popülaritesini kaybetmeyip her zaman gözde olan ve bu özelliğini koruyan floral desenler bu yılda trendler arasında yerini almakta. Kimi zaman büyük çiçekli desenler tercih edilirken kimi zaman da küçük çiçekli desenler tercih edilmekte.

(Kaynak: outfittrends.com)

Erkek ürünlerinde de sıkça kullanılan ve çok sevilen floral desenli ürünler nispeten kadınlar tarafından daha çok kullanılmakta. Tüm mevsimlerde kullanılabilen ve her tarz giyime uyan bu desenler özellikle yazın gelmesi, çiçeklerin açması ve doğa güzelliklerinin insanlara muhteşem şölenler sunması ile birlikte bu iç açıcı desenler kıyafetlere de yansımakta.

(Kaynak: uplifers.com)

Kışın floral desen daha çok siyah beyaz gibi renkler üzerine uygulanarak kullanılırken yazın daha cıvıl cıvıl bir şekilde rengarenk floral desenler tercih edilmektedir. Ayrıca kışın nötr renkler üzerine tek renk çalışması da yapılmaktadır. Özellikle ayakkabı, çanta ve şapkada kullanılan floral desenler kendini çok hoş bir şekilde göstermektedir.

(Kaynak: esraninportresi.com)

Marka Park online sitemizden ulaşabileceğiniz birbirinden güzel ürünler ile kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca online sitemizde bulunan ürünler birbirinden kaliteli markalara aittir. Bu markalar arasında ayakkabı kategorimizde özellikle Roberto Botticelli, Dkny, Toni Pons, Twinset, Loriblu markalarının floral desenli ürünlerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Ancak siz floral deseni çantalarınızda kullanmak istiyorsanız Marka Park online sitemizden çanta kategorisine girerek Tosco Blu, Dkny, Due Italiani, Wera Polo markalarının birbirinden özel ürünlerine ulaşabilirsiniz. Bu ürünler çok gösterişli ve dikkat çekici oldukları için üstüne tek renk bir gömlek veya tshirt giymeniz yeterli olacaktır. Ayrıca kışın oluşturacağınız kombinlerinizde de düz renk tek bir kazak ile insanlar üzerinde hem şık hem de zarif bir izlenim bırakmanızı sağlayacaktır.

(Kaynak: uplifers.com)

Sokak stillerinde de sıkça kullanılan floral desen özellikle kışın kullanıldığında mevsimin getirdiği kasveti de kırmakta ve insanların içini açan bir atmosfer oluşturmaktadır. Marka park online sitesini ziyaret ederek hem uygun fiyatlara hem de en kaliteli markaların ürünleri ile kendi kombinlerinizi kolayca internet üzerinden oluşturabilirsiniz. Ve bunun için hiçbir şekilde vakit kaybetmezsiniz. Hızlı ve güvenli alışverişin adresi olan Marka Park online sitesinden modayı takip ederek kendi tarzınıza uygun kombinleri oluşturmak çok kolay. Özellikle de bu yıl yeniden revaçta olan floral desen ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

(Kaynak: diannesfloral.com)

Baharın tüm güzelliğini içinde barındıran bu desenler ile hem kendinizin hem de sizleri görenlerin içini açarak bahar ferahlığını ve tazeliğini üzerinize giyebilirsiniz.

Marka Park'ın Senin İçin Seçtikleri