Terlik Zamanı Geldi! Bu Yıl Hangi Terlik Modelleri Tercih Edilecek?

(Kaynak: pexels.com)

Terlikler tıpkı sandalet ve ayakkabılar gibi modası hiç geçmeyen ürünlerdir. İhtiyacın yanı sıra kıyafetler için büyük bir tamamlayıcı olması aynı zamanda terliklerin aksesuar olarak ta değerlendirilmesine neden olmaktadır. Topuklu terlikler, düz tabanlı terlikler, ev terlikleri, deniz terlikleri, sandaletler, deniz ayakkabıları gibi birçok terlik modelinden en az birkaç tanesi herkesin dolabında mutlaka bulunmakta ve kullanılmaktadır. Yani terlikler hepimizin her daim kullandığı ve ihtiyacı olan ürünlerdir. Özellikle sıcak havalarda ayakların şişmesi ve terlemesi gibi nedenlerle sıklıkla tercih edilen terlik ve sandaletler ojeler, halhallar, geçici sticker dövmeler gibi birçok aksesuar ile ayakları güzelleştirmeye ve bu şıklığı sunmaya müsait oldukları için son derece şık ortamlar ve kıyafetler için de kullanılabilmektedir. Marka Park terlik konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere, ziyaretinizi beklemektedir.

2019’ un En Popüler Terlik Modelleri

(Kaynak: pexels.com)

Polüteran ve kauçuklar; Bu tarz terlik ve sandaletler çok çeşitli renk seçenekleri ve özellikle suya dayanıklı olmaları nedeniyle son birkaç yıldır modası hiç geçmeyen ürünlerdendir. Deniz kenarı yerlerde tercih edilmeleri kadar, evlerde ve uzun süre ayakta çalışılan iş ortamlarında da tercih edilmektedir. Bu ürünün en popüler markaları Calceo, Boaonda, Coquı, Igor ve Crocs’ tur. Hatta modelin adı markayla özdeşleşerek Crocs diye anılmaktadır. Markalara göre tasarımlar ve farklı fiyatlara bulabileceğiniz bu ürünlerin birçok çeşidine, Marka Park’ tan ulaşabilirsiniz. Bu terlik çocuklar için de özellikle hava alması, ayağı terletmemesi, rahatlığı ve cıvıl cıvıl renk seçenekleri nedeniyle sıklıkla tercih edilmekte olan bu modelin modası daha çok uzun yıllar geçmeyeceğe benziyor.

(Kaynak: pinterest.com)

Parmak arası terlikler; Yine birçok markada hem ev ve plaj terliği olarak hem de topuklu modellerde çalışılabilen parmak arası terlik çeşitleri özellikle şıklığının yanı sıra rahatlığı, kullanış kolaylığı ve ayak sağlığı için önerilmektedir. Bayanların neredeyse tamamında yaşanan parmak eğrilmeleri ve kemik çıkmaları için tedavi amaçlı önerilen parmak arası makaraları kullanmak istemeyen kişilerce tercih edilmekte ve sağlıklı oluşunun yanı sıra kibar duruşlarıyla da göz kamaştırmaktadır. Parmak arası kadın terlik modelleri ve kadın sandalet modellerine Marka Park’ tan ulaşabilirsiniz.

(Kaynak: pexels.com)

Eva Tabanlı Terlikler; Son yılların en moda terlik ve sandalet türlerinde kullanılan eva tabanlar son derece rahat ve ayağı terletmeyen bir yapıda oldukları için tercih edilmektedir. Doğal görüntüsü ile sade ve şık bir görsel sağlayan bu ürünler, diğer yandan son derece şıktır. Özellikle John May ve Birkenstock gibi markalar tarafından sunulmaktadır.

(Kaynak: urbanoutfitters.com)

Deniz Ayakkabıları; Aquashoes adıyla anılan deniz ayakkabıları, ayakkabı sektörünün efsane buluşlarından diyebiliriz. Topuğu çatlamasın isteyen bayanlar, ayakları denize girerken taşa yosuna değmesin isteyenler, sudan çıkmak bilmeyen ama kayıp düşmesinden korkulan çocuklar, kısacası ailenin her bireyi için bir nedenle ihtiyaç duyulan ayakkabı modellerindendir. Bu ürünün keşfedilmesinden önce birçoğumuz kauçuk sandaletlerle denize girmeye çalışırdık. Hatta çocuklar için kaydırmaz çoraplar kullanırdık. Oysaki şimdi Marka Park’ ta indirimli fiyatlarla ulaşabileceğimiz Newborn gibi markalar imdadımıza yetişiyor.

(Kaynak: sefamerve)

Halat Sandaletler; 2013 yılında keşfedilen ve Meksika yerlilerinden ilham alınan bu sandaletlerin yaratıcısı Nomadic Republic konforun yanı sıra mükemmel bir görsel sunmaktadır. Terlik ve sandalet modellerinde çeşit çeşit ve rengârenk halatlarla çalışılmış bantlar sıra dışı bir görüntü sevenler için birebirdir.

(Kaynak: instagram.com/nomadicrepublic)

Mantar tabanlar, dolgu topuklar, bez bantlar, burnu kapalı sandaletler, az bantlılar, desenliler gibi yüzlerce çeşidin bulunabileceği sandalet ve terlik modelleri bulunmaktadır. Birçok marka tarafından satışa sunulan kaliteli ürünler küçük ayaklarda zor bulunan numaralara kadar Marka Park çatısı altında % 70’ e varan indirimlerle sunulmaktadır. Hem son derece şık hem de uygun fiyatlı terlik için Marka Parkı Ziyaret edebilirsiniz.

(Kaynak: zuchic.com)

Terlik zamanını kaçırma, sen de muhteşem indirimlerden yararlar. Sezonun en şıkı sen ol!

Marka Park'ın Senin İçin Seçtikleri