Yazın Vazgeçilmez Çanta Modelleri : Silver & Polo

(Kaynak: markapark.com)

Silver & Polo çanta modellerini kaliteli malzemesi ve estetik tasarımları ile yaz aylarında da şıklık elinizden düşmeyecek.

Moda her mevsime yepyeni bir sayfa açıyor ve trendler ile takipçilerini büyülüyor. En şık, zarif ve özgün tasarımların peşini bırakmayan kadınların asla takibinden vazgeçmediği moda dünyası 2019 ilkbahar / yaz kreasyonu için de birbirinden güzel parçaları öne çıkarıyor. Siz de baharda da yazda da en şık tercihleri yapmak istiyorsanız trendleri listelediğimiz yazımıza hemen göz atın!

Klipsli Çantalara Yer Açın

(Kaynak: markapark.com)

 Genç neslin kendi annelerinde daha çok görmüş olduğu klipsli çantalar, geçmiş bir trendi yenileyerek 2019 ilkbahar / yaz kreasyonuna giriyor. Kadın omuz çantalarının vintage dokusunu taşıyan tasarımları eskiden olduğu gibi küçük de kalmıyor. Biraz daha büyük ebatlarda üretilen bu yeni modelleri Silver & Polo da en estetik çizgilerle işlemiş bulunuyor.

(Kaynak: markapark.com)

Farkı İkiye Katlamak İsteyenler

Bu yazın en dikkat çekici trendlerinden birini ikili çantalar oluşturuyor. Biri çapraz askılı biri el çantası ya da biri küçük diğeri büyük olan ikisi de askılı çantalar kendi içinde farklı kombinler oluşturuyor. Silver & Polo’nun birbiri ile uyumlu olan çantaları içinden siz de kendi ikili çanta kombininizi oluşturarak bu yazın en farklı trendlerinden birini sahiplendiğinizi gösterebilirsiniz.

(Kaynak: markapark.com)

Seyahate Çıkacakların Vazgeçilmezi

(Kaynak: markapark.com)

Asla vazgeçilemiyorlar! Özellikle yaz aylarında seyahat tutkusu daha da körüklenen moda takipçilerinin dolabında mutlaka bir sırt çantasının yer alması gerekiyor. Tatil beldelerinde gezerken hem şıklığınızı tamamlayan hem de işlevsel olan en özgün tasarımları ile Silver & Polo bu yaz dolabınızda eksik olan bir modeli daha tamamlamak için farklı tasarımlar sunuyor.

(Kaynak: markapark.com)

Eskiden Gelenin Yeni Yüzü

(Kaynak: markapark.com)

El çantaları son yıllarda daha çok gece hayatı ile akla geliyor olsa da yavaş yavaş günlük kullanımda da kendini göstermeye başlamıştı. Vintage’in havasını iyiden iyiye hissettiren 2019 ilkbahar / yaz kreasyonu da bunu daha ileri taşımış görünüyor. Portföy çantalarınız renkli ve neşeli yaz günlerinde Silver & Polo ile dolabınızda mutlaka yer alarak kombinlerinizin tamamlayıcı olmalı.

(Kaynak: markapark.com)

Belinizden Düşmeyecek Olanlar

(Kaynak: markapark.com)

Bel çantaları 2019 yılı birlikte geri döndü. İçlerinde çok cesur ve çarpıcı tasarımların da yer aldığı bel çantaları moda dünyasında tekrar kendinden bahsettirmeyi başardı. Yaz aylarında hiçbir zaman vazgeçilemeyen bir rahatlık sağlayan bel çantaları için en şık ve birbirinden farklı tasarımların adresi olarak Silver & Polo yine farkını ortaya koyuyor.

Silver & Polo ile bu dönemin çanta trendlerini siz de yakalayabilirsiniz. Hiçbir zaman modayı takip etmeyi bırakmıyor ve her zaman en şık parçalara dolabınızda yer açıyorsanız Silver & Polo marka çantalarla tüm kombinlerinizi modaya uygun olarak tamamlayın!

Marka Park'ın Senin İçin Seçtikleri