Yürümenin En Havalı Hali: Skechers D’lite

(Kaynak:soleandshape.com)

Skechers D’lite ile her adımda konforu hissedin, imajınızın dikkat çekici farkını vurgulayın!

Skechers D’lite kaliteli malzemesi, sağlam yapısı ile sportif konfordan vazgeçemeyen imaj sahipleri için birbirinden farklı modellerle kendini kanıtlamış bir model olma ayrıcalığına sahip bulunuyor. Yürümeyi yeniden deneyimlemenizi sağlayan rahat ve tarz sahibi olmanın en belirgin vurgusu tasarımları ile spor ayakkabı düşkünü zevk sahiplerini memnun etmeyi başarıyor.

(Kaynak:hypebeast.com)

Referansı Kendisi Olan Marka

Skechers D’lite ayakkabıların bağcıklı, atletik ve sportif tasarımı training yapan ve yürüyüşü seven herkesin dolabında yer açması gereken bir model olmakta onu iddialı kılıyor. TPU katmanların bulunduğu ayakkabının yan tarafları ise hareket halinde daha dengeli olmanızı sağlıyor.

(Kaynak:soleandshape.com)

Skechers D’lite gibi Skechers Vibe Ultra da yürüyüş için en uygun modeller arasında yer alıyor. Air Cool Goga Mat tabanı sayesinde nefes alabilen yapısı özellikle sıcak yaz aylarında ayaklarınızın rahatça nefes almasını sağlıyor. Bu sayede sıcak havalara eklenen vücut ısınıza rağmen yürüyüş ya da antremanlarınızda ayaklarınızın rahatlığını garanti edebilirsiniz.

(Kaynak:twiitter.com:skechers)

Tıpkı bu modeller gibi Skechers Oak Canyon da rahat ve maksimum performans gösteren bir deneyim sunuyor. Spor yaparken vazgeçilmez ayakkabınız olacak olan Oak Canyon, dengeli ve destekleyici atletik orta taban tasarımına sahip bulunuyor. Bununla birlikte yine orta tabandaki esneklik darbe etkisinin azalmasını da sağlıyor.

Konforun ve Tarzın Buluştuğu Tasarımlar

(Kaynak:soleandshape.com)

 

Sportif stilinizi vurgulamak için ister kadın ister erkek modelleri ile Skechers sizin aradığınız ideal ayakkabıları bünyesinde topluyor. Unisex modelleriyle de dikkat çeken marka, spor yapmayı sizin daha keyifli ve konforlu bir hale getiriyor. Skechers D’lite modellerde bulunan Air Cooled Memory Foam yastıklı, iç taban ile bulacağınız rahatlık, Revised D’lite tasarım olarak adlandırılan teknoloji ile artacak olan denge ve konfor deneyimi markanın diğer modellerinde de farklı tasarım ve teknolojilerle daha iyi performans göstereceğiniz konforu yakalayabileceğiniz şekilde dizayn edilip kullanılıyor.

(Kaynak:soleandshape.com)

Skechers D’lite modellerde bulunan tarz sahibi duruş, farklı renk seçenekleri, topuk yükseklikleri gibi detaylar Skechers’ın tüm tasarımları için çeşitlilik arz etmesi bakımından titizlik gösterdiği noktalardan bir diğeri olarak göze çarpıyor. Yetişkin modellerinde görülen iddialı tasarımlar tarz sahibi olan sportif stil sahiplerinin bir bakışta dikkatini çekecek kadar özgün olduklarını gösteriyor.

(Kaynak:happinessoutlet.shoes)

Siz de dolabınızda Skechers D’lite ya da markanın diğer modellerine yer açarak spor yapmak, koşmak, yürümek gibi farklı aktivitelerinizi tarz ve konfor sahibi tasarımlarla yeniden deneyimleyebilir ve daha fazla çeşide oluşmak için kadın sneaker modelleri ile erkek sneaker modellerini Marka Park’ta bulabilirsiniz!

(Kaynak:hypebeast.com)

Marka Park'ın Senin İçin Seçtikleri