2019 Yaz Modası Nedir? Bizi Ne Gibi Değişiklikler Bekliyor?

(Kaynak: cosmopolitan.com)

2019 yaz modası birçok farklı akımla beraber, enerjik bir şekilde bizi karşılamaya hazırlanıyor. Bu senenin modaya hakim havası genel itibariyle eğlence ve renkli bir stil olacak. 2019 bahar ve yaz sezonu özellikle renkli giyinmeyi seven kadınların hoşuna gidecek parçalar içeriyor. Birçok markanın defileleri ve kataloglarına baktığımız zaman bu senenin önceki senelerden daha eğlenceli akımlara kucak açtığını rahatlıkla söylememiz mümkün.

Peki bu sene bizi hangi parçalar ve hangi tarzlar bekliyor. Biraz bunlardan söz edelim.

Atletizm akımı, sizi enerjik gösterecek: Bu senenin en favori akımlarından birisi kuşkusuz sportif giyinmeyi seven kadınları çok memnun edecek. Chanel başta olmak üzere birçok ünlü marka bisikletçi şortuna kendisini kaptırmış durumda. Bu şortları farklı süslemeler renkler ve tarzlarla görmeniz mümkün olacak.

(Kaynak: http://weeklymoda.com)

Büyük şapkalar: Geçmiş zamanların hanımefendilerinde sıklıkla gördüğümüz büyük şapkalar bu sene plajlarda sürekli olarak karşımıza çıkacak. Şimdiden yaz podyumlarını etkisi altına alan bu şapkaları takmadan tarzınızı tamamlamış sayılmayacaksınız. Deyim yerindeyse bu şapkalar sizi gölge altında bırakacak!

(Kaynak: trendlervemoda.com)

Nude tonlar yine ön planda: Bu sene nude tonlar yine hayatımıza hızlı bir biçimde giriş yapacak. Kadınların feminen taraflarını ön plana çıkaran bu tonlar, güzelliğinize güzellik katacak ve şık kombinler oluşturmanızı sağlayacak.

(Kaynak: http://themadpineapple.com)

Dantel tasarımlar: Şıklığın temsilcisi olan dantelli tasarımlar, bu sene de birçok marka ile vitrinlerde yerini bulacak. Eğer feminen ve romantik yönünüzü ortaya çıkarmak istiyorsanız bu harika tasarımlara mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Marka Park online alışveriş mağazasında uygun fiyatlı birçok dantel tasarımlı kıyafet bulmanız mümkün olacak.

(Kaynak: fashionofgoodwill.org)

İşçi tulumları: Evet yanlış duymadınız, işçi tulumları. Farklı şekilde tasarlanmış şık tulumlarla isterseniz toplantılara katılabilecek, isterseniz de arkadaş toplantılarına gidebileceksiniz.

(Kaynak: fashionista.com)

Takım elbiseler: Hiçbir zaman modası geçmeyen takım elbiseler, bu sene farklı ve canlı renklerle karşımıza çıkacak. Enerjisi yüksek bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu harika modellere göz atmalısınız.

Sarı renge dikkat: 2019 New York Moda Haftası’nda ön plana çıkan renklerden birisi de sarı oldu. Güneş kadar canlı ve renkli tonlarda giyinmek istiyorsanız, ünlü markaların sarı renkli parçalarını mutlaka incelemelisiniz.

(Kaynak: fashionista.com)

Bol pantolonlar: Boyfriend jeanlerden mom jeanlere, işçi tulumlarından kargo pantolonlarına kadar birçok bol pantolon çeşidi, bu yaz sizleri vitrinlerde karşılayacak. Bu harika ürünleri birçok farklı şekilde kombinlemeniz de mümkün olacak.

Kemerler yeniden hayatımızın merkezinde olacak: 2019 yaz modası denildiği zaman kemerlerden bahsetmemek olmaz. Birçok markanın defilelerinde bu yaz kemerlerin sıklıkla kullanılacağının işareti verildi bile. Bu aksesuarlarla kesinlikle fark yaratacaksınız.

(Kaynak: fashionista.com)

Dev kurdeleler: 2019 yaz modasının bir diğer renkliliği de dev kurdeleler olacak. Aksesuar olarak kullanabileceğiniz bu kurdeleler aynı zamanda kıyafetlerinizin motifleri ve parçaları olarak da karşınıza çıkacak.

Eğer sizler de 2019’un yaz modasına ayak uydurmak istiyorsanız, Marka Park’ın sizler için web sitesine eklediği tüm ürünlere mutlaka göz atmalısınız.

Marka Park'ın Senin İçin Seçtikleri