Mutlaka Takip Edilmesi Gereken 10 Yabancı Moda Bloggerı

(Kaynak: hercampus.com)

Günümüzde stil ve moda alanındaki tüm gelişmeler artık sosyal medya aracılığı ile takip ediliyor. Bizler de bu yazımızda sizlere takip edilmesi gereken yabancı 10 moda bloggerından bahsedeceğiz. Umuyoruz ki bu hesaplar, kendi stilinizi bulmanızı sağlayacaktır.

Chiara Ferragni / @theblondesalad: 2009 yılından beri sosyal medyada stil önerileri paylaşan Chiara Ferragni, stil ve moda akımları denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden birisi. Ferragni’nin blogu yaklaşık olarak 763K insan tarafından takip ediliyor. Hem şık hem de casual giyim hoşunuza gidiyorsa bu blogu mutlaka incelemelisiniz.

(Kaynak: Instagram)

Miroslava Duma / @miraduma: Moda sektörüne ilk başlarda editör olarak adım atan Duma, daha sonra kendi stilini yaratarak başkalarına ilham vermeye başladı. Eğer farklı stil önerilerine ihtiyacınız varsa Duma’yı mutlaka takip etmelisiniz.

(Kaynak: Instagram)

Margaret Zhang / @margaret__zhang: Sosyal medyada moda ve stil açısından oldukça güçlü isimlerden olan Zhang, Instagram’da 1 milyon üzerinde takipçiye sahip. Özellikle farklı parçaları birbiriyle uydurması yönüyle bilinen Zhang’ın tüm paylaşımları sizi etkileyecek!

(Kaynak: Instagram)

Olivia Palermo / @oliviapalermo: Instagram’da yaklaşık 6 milyon kişi tarafından takip edilen Palermo, harika seçimleri ile dikkat çekiyor. Palermo aynı zamanda oyunculuk yeteneğiyle de herkesi kendisine hayran bırakıyor.

(Kaynak: Instagram)

Alexa Chung / @alexachung: İngiliz moda bloggerı Chung, blogger olmasının yanı sıra Vogue’da da editör olarak çalışıyor. Chung son yıllarda moda alanında sözü geçen isimlerden birisi ve birçok kişi onun stiline hayran!

(Kaynak: Instagram)

Kristina Bazan / @kristinabazan: 2011 yılında arkadaşıyla bir web sitesi kurarak bu işe başlayan Bazan, fiziği ve güzel yüzüyle ön planda. Bazan ayrıca son zamanlarda moda ve stil önerileri nedeniyle de sıklıkla takip edilen isimlerden birisi. Cartier markasına model olan tek blogger ünvanına sahip. Eğer modada fark yaratmak istiyorsanız ondan ilham alabilirsiniz.

(Kaynak: Instagram)

Adam Gallagher / @iamgalla: Hep kadınlardan bahsetmek olmaz. Erkeklerin de takip edebileceği birçok moda bloggerı var. Gallagher da onlardan birisi. Klasik tarz kombinleri ile ön planda olan blogger, güçlü erkek imajını harika çiziyor!

(Kaynak: Instagram)

Mariano Di Vaio / @marianodivaio: Farklı kombinleriyle dikkat çeken ve erkeklere moda ikonu olan Vaio da mutlaka takip edilmesi gereken isimlerden birisi. Eğer karizmatik bir imajınız olsun istiyorsanız bu kombinlere mutlaka bakmalısınız.

(Kaynak: Instagram)

Jessica Stein / @tuulavintage: Uzun zamandır herkesin takip ettiği bir moda bloggerı da Stein. Hem giyimiyle hem de yaşam stiliyle olsun birçok konuda kadınlara örnek olan blogger, mutlaka takip edilmesi gereken isimlerden.

(Kaynak: Instagram)

Valentina Rios / @lefreakeschic: Farklı ve egzantirik giyimleriyle ön plana çıkan Rios, kombinlerinde farklı bir hava yakalamak isteyen kadınlar için çok fazla ipucu veriyor. Mutlaka takip edilmeli!

(Kaynak: Instagram)

Eğer sizler de tarzınızla fark yaratmak ve kombinlerinizde daha özgür olmak istiyorsanız mutlaka bu hesapları takip etmelisiniz. Bu sayede sıradan giyinmekten kurtulacak Marka Park online mağazasında yer alan şık tasarımları birbirleri ile daha iyi kombinleyebileceksiniz.

Marka Park'ın Senin İçin Seçtikleri