2019 Erkek Aksesuar Modası Nedir?

(Kaynak: youtube.com)

Şık bir erkeğin aksesuar modasını sıkı bir şekilde takip etmesi gerekir. Bu nedenle bu yazımızda sizlere 2019 yılında ön plana çıkacak aksesuar trendlerinden bahsedeceğiz.Özellikle kravat, kemer, saat ya da kol düğmesi gibi aksesuarlar bir erkeğin şıklığını tamamlamak için gerekli olan parçalardır. Bu parçaları doğru kombinlemek, kendi stilinizi oluşturmanıza da yardımcı olacaktır. Peki bu senenin moda aksesuar parçaları neler olacak?

Çanta: Erkekler yavaş yavaş çanta kullanmayı benimsedikçe, farklı tarzda birçok çanta üretilmeye başlandı. Özellikle birçok önemli markanın tasarım ürünleri, imaj sahibi olmak isteyen erkekleri çanta kullanmaya yöneltiyor. Üstelik bu çantalar işlevsel olduğu için de rahatlık sağlıyor. İş hayatında ciddi ve karizmatik bir görünüm çizmek isteyen erkekler farklı erkek çanta modellerini inceleyebilir.

(Kaynak: tumblr.com)

Gözlük: Erkeklerin vazgeçilmezlerinden olan gözlükler, bu sene de farklı tasarımlarla moda olacak. Erkek aksesuarı denildiği zaman akla ilk gelen parçalardan olan gözlükler, özellikle kariyerinde iyi bir noktaya gelmek isteyen erkeklerin stillerini tamamlayıcı nitelikte. Yüzünüze uygun gözlüğü bulduğunuz an, şıklığınıza şıklık katacaksınız.

(Kaynak: thestyle.city)

Çoraplar: Geçen sene başlayan renkli çorap akımı, erkekleri de etkisi altına aldı. Bu harika çoraplarla tarzınızı yansıtabilir, renkli kişiliğinizi de ortaya çıkarma imkanı bulabilirsiniz.

(Kaynak: belk.com)

Bileklik: Erkeklerin kullandığı bir diğer aksesuar ise bileklik. Birkaç tane sade bilekliği beraber taktığınız zaman karizmatik olacağınıza şüphemiz yok.

(Kaynak: etsy.com)

Saat: Erkek aksesuar çeşitlerinden bahsederken, saatleri atlamak olmaz. Muhteşem saat çeşitleri ile tarzınızı sürekli olarak yenilemeniz de mümkün. Deri kayışlı saatlerden metal saatlere, dijital saatlerden analog olanlara kadar birçok farklı saat modeli sizleri bekliyor. Saat kullanımı sırasında kıyafetlerinizle uyum içerisinde olmasına dikkat ederseniz, tarzınızı da oluşturabilirsiniz.

(Kaynak: pinterest.com)

Kravat: Erkekler için tamamlayıcı nitelikte olan kravatlar da 2019 erkek aksesuar modası ile farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Doğru kıyafetle doğru kravatı giymek önem kazanırken, bu kravatı doğru bir biçimde bağlamak da stilinizin oluşmasını sağlayacak. Kravat her ne kadar güzel olursa olsun yanlış kombinlenir ve yanlış bağlanırsa çirkin duracaktır. Bu noktaya mutlaka dikkat!

(Kaynak: weddingpartyapp.com)

Kemer: Erkeklerin bir diğer sık kullandığı aksesuar da kemer. Tarzınızı oluşturmak için kıyafetlerinizle uyum sağlayacak 2-3 kemeri dolabınızda mutlaka bulundurmalısınız. Kemer çeşitleri için Marka Park’ın online alışveriş mağazasını ziyaret edebilir, uygun fiyatlı kemer seçeneklerinden kendinize göre olanları satın alabilirsiniz.

(Kaynak: neimanmarcus.com)

Eğer sizler de 2019 aksesuar seçimlerinizle kendi tarzınızı oluşturmak istiyorsanız, Marka Park online alışveriş mağazamızı ziyaret ederek erkek aksesuar ürünlerine mutlaka göz atmalısınız.

Marka Park'ın Senin İçin Seçtikleri