Bumper Ceketler ile 5 Kombin Fikri!

 (Kaynak: whowhatwear.co.uk)

Günümüzün en önemli trendleri arasında yer alan Bumper ceket modelleri ile klasikten spor şıklığına kadar birçok farklı kombin yapabilmeniz mümkün. İlkbaharın yaklaşmasıyla beraber, ilkbahar kombinleri de hem vitrinlerde hem de defilelerde yerini almaya başladı. Dış giyim konusunda kadınların kurtarıcısı olan bumper ceket modelleri de, farklı birçok kombin yapmanıza olanak tanıyor. Peki bu ceketlerle hangi kombinleri yapabilirsiniz? Bu yazımızda sizlere 5 farklı kombin anlatacağız. Tarzınıza uygun olanı seçerek, şıklığınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Sportif Şıklık

Bumper ceket modelleri ile rahatlıkla sportif şıklığa ulaşmanız mümkün. Özellikle rahat ve güzel giyinmeyi seven tüm kadınlar, sportif tarza yaklaşıyor. Bunun için dilediğiniz renkte bir bumper ceket ve eşofman altı kullanmanız yeterli olacaktır. Ceketin altına şapkalı bir sweatshirt ya da havanın sıcaklığına bağlı olarak basic ya da baskılı bir t-shirt giyebilirsiniz. Eşofmanınızın altına da beyaz ya da siyah renkli bir sneaker giyerek kombininizi tamamlamanız mümkün olacaktır.

 (Kaynak: fitness.fashionandladies.com)

Casual Şıklık

Bumper ceket giyerek işe mi gitmek istiyorsunuz? Casual şıklık size aradığınız rahatlığı ve tarzı kesinlikle sağlayacak. Ceketinizin içerisine şık bir bluz ve altına da siyah bir denim pantolon giyerek casual tarza ulaşmanız mümkün. Bu kombinle dilerseniz işe gidebilir, dilerseniz de arkadaş toplantılarına katılabilirsiniz. Kombininizi ise şık bir çizmeyle tamamlamanız da mümkün.

 (Kaynak: whowhatwear.co.uk)

Klasik Şıklık

Bumper ceketler sadece sportif değil. Aynı zamanda klasik tarzda olanları da mevcut. Bu tarzdaki düz ve şık ceketlerle ofis şıklığına ulaşabilirsiniz. Ceketin içerisine şık düz renk bir bluz ve altına kumaş pantolon ya da etek giyerek tarzınızla fark yaratın.

 (Kaynak: fashionista.com)

Elbise ve Bumper Ceket

İlkbahar denildiği zaman elbiseler de dolaplarda yerini almaya başlıyor. Peki elbiseyle bumper ceket kombinini hiç denediniz mi? Eğer sade bir bumper ceket modeliniz varsa bunu farklı ve çarpıcı rengi ve desenleri olan bir elbise ile kombinlemeyi deneyebilirsiniz. Bununla beraber altınıza giyeceğiniz ayakkabı modeli ile de ofis şıklığını yakalamanız da mümkün olacaktır.

 (Kaynak: whowhatwear.co.uk)

 

Parti Kızı

Parlak bir bumper cekete ne dersiniz? Payetli ya da pullu seçenekleri ile ön plana çıkan bu modellerle parti kızı imajınızı sağlamanız mümkün olacak. Bu ceketi dilerseniz düz siyah bir midi elbise, dilerseniz de basic t-shirt ve kalem etekle kombinleyerek harika bir şıklığa kavuşabilirsiniz.

 (Kaynak: whowhatwear.co.uk)

Marka Park sizlere, birçok renk ve modelde kadın mont modelleri ve erkek ceketi modelleri sunuyor. Bu modellerden dilediğinizi seçerek farklı bir şıklığa ulaşabilir, tarzınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Marka Park'ın Senin İçin Seçtikleri