Hadid Kardeşler ve Ayakkabı Tarzları

(Kaynak: elle.vn)

Son yıllarda modayı sansasyonel kıyafetleri ile ele geçiren Hadid kardeşler, ayakkabı seçimleri ile de herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Gigi ve Bella Hadid kardeşler, tarzlarıyla aynı zamanda birçok insana da ilham oluyor. Hadid kardeşler her gittikleri mekanda aslında farklı farklı birçok tarzı da bizlere sunuyor. Örneğin bir yere giderken çok şık bir topuklu ayakkabı giyerken, başka bir yerde de sade bir sneaker giyebiliyorlar.

(Kaynak: depplus.vn)

Biz de sizler için Hadid kardeşlerin ayakkabı seçimleri hakkında kısa bir analiz yapacağız. Geçtiğimiz günlerde Los Angeles’ta  bir partiye katılan kardeşlerin ikisi de tamamen birbirine zıt tarzlarda giyinmişlerdi. Partiye giderken tamamen siyah giyinmeyi tercih eden Bella Hadid, bu siyahlığını ayağına siyah renkte Nike spor ayakkabı giyerek tamamladı.

(Kaynak: harpersbazaar.com)

Aynı partiye katılan Gigi Hadid ise pembe renkleri tercih etti. Kardeşine göre daha sportif giyinen Gigi, kombinini toz pembe terlik modeliyle tamamladı.

(Kaynak: pinterest.com)

FARKLI AYAKKABILARI TERCİH EDİYORLAR

Bella ve Gigi Hadid, ilk kez Prabal Gurung defilesinde dikkat çekmişlerdir. Burada Bella Hadid’in bordo kadife elbisesi, Gigi Hadid’in ise farklı tasarım ayakkabıları büyük beğeni kazanmıştı. İkili bu ünlü markanın defilesinde baş mankenlerdi.

(Kaynak: fashionista.com)

Hadid kardeşler bu sene katıldıkları New York Moda Haftası kapsamında düzenlenen bir defilede farklı ayakkabı tercihleri ile sahneye çıktılar. Platform topuklu ayakkabılarla hem tarzlarını tamamlayan hem de oldukça şık bir görünüm kazanan abla kardeş, her tarzda ayakkabı giyebileceklerini de bu defile ile kanıtlamış oldular.

(Kaynak: dailymail.co.uk)

2017 yılında Gigi Hadid, New York’ta ünlü bir giyim markasının defilesine giderken görüntülenmiş ve ayakkabı tercihini bir Türk markasından yana kullandığı anlaşılmıştı. Enis ve Amir kardeşin kurduğu Sanayi313 markasının Stelle Slippers Velvet Blue Marine modelini giyen Gigi Hadid, bu ayakkabı modeliyle büyük beğeni kazanmıştı.

(Kaynak: modesens.com)

TARZ OLMAK İSTİYORSANIZ…

Eğer sizler de Bella ve Gigi Hadid kardeşler gibi tarz olmak ve onlar gibi şık ayakkabı modelleri giymek istiyorsanız, Marka Park’ın sizler için satışa sunduğu uygun fiyatlı modelleri mutlaka incelemelisiniz.

(Kaynak: depplus.vn)

Marka Park'ın Senin İçin Seçtikleri

Bizi Instagram'da Takip Edin!